Obchod je v testovacím režimu. Všechny produkty jsou ale dostupné a plně k dispozici.

Ecoluxin - vzorkové balení

199 Kč
Skladem

Vzorkové balení obsahuje 5x250 ml jednotlivých produktů Ecoluxinu - Premium, Universalin, Clean, mýdlo a prací gel. Ideální pro vyzkoušení účinku a kvality produktů Ecoluxin.

Kategorie: Eco drogerie

Ecoluxin Premium je vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek pro profesionální gastronomii, který je navíc velmi dobře biologicky odbouratelný. Je vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a sklonem k alergiím. Přípravek se prodává jako superkoncentrát, který se ředí 1:25. Balení 25 litrů je dodáváno ve vratném obalu. Vyrobený v České republice, společností Tradelin s.r.o.

 

VLASTNOSTI

Ecoluxin se z hlediska chemické klasifikace řadí mezi syntetické detergenty, tedy látky s čistícím a pracím účinkem. Čistící účinek tenzidu spočívá v tom, že hydrofobní část tenzidu se přilne k částečce nečistoty (např. kapky oleje, mechanická nečistota, špína), kdežto hydrofilní částí se tenzid orientuje do vody, a tak vtahuje částečku nečistoty z určitého povrchu do vodného prostředí. Chemické složení Ecoluxinu vykazuje neutrální reakci, což se projevuje výbornou kožní snášenlivostí a následně pak rychlou odbouratelností v přírodě (99,2% do 28 dní).

 

VÝHODY

  • Vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek.
  • Velmi dobře biologicky odbouratelný (během 28 dní se odbourá 99,2 % přípravku ve standardní čističce odpadních vod).
  • Neutrální pH, vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a alergiemi.
  • Superkoncentrát, který si v provozu lehce naředíte s vodou na správné použití.