Ecoluxin - vzorkové balení

Značka: Ecoluxin
199 Kč
Skladem

Chcete se na vlastní kůži přesvědčit o tom, jak fungují ekologické čisticí prostředky Ecoluxin? Objednejte si vzorkové balení s 5 kusy produktů Ecoluxin, každý o objemu 250 ml.

Vzorkové balení Ecoluxin obsahuje:

-       Ecoluxin Premium

-       Ecoluxin Universalin

-       Ecoluxin Clean

-       Ecoluxin mýdlo

-       Ecoluxin prací gel

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecoluxin Premium

Prémiový výrobek z řady Ecoluxin. Poradí si i s velmi znečištěnými nebo mastnými povrchy. Své využití najde především v oblasti profesionální gastronomie a v potravinářském provozu. Ecoluxin Premium má vysoce čisticí a odmašťovací účinky a je skvělým pomocníkem pro mytí nádobí a skla (např. pivních sklenic). Stejně jako další čisticí prostředky z této řady, je i Ecoluxin Premium dobře biologicky odbouratelný. Snese ho i citlivá pokožka rukou a bez obav ho mohou používat i lidé trpící na dermatologické problémy nebo se sklonem k alergiím.

>> Více o Ecoluxin Premium

 

Ecoluxin Universalin

Univerzální čisticí prostředek Ecoluxin Universalin má vynikající čisticí a odmašťující účinky. Své využití najde především v oblasti profesionální gastronomie a v potravinářském provozu. Ecoluxin Universalin je skvělým pomocníkem pro čištění podlah, keramických ploch, nábytku a dalších povrchů (není vhodný na mytí nádobí). Stejně jako další čisticí prostředky z této řady, je i Ecoluxin Universalin dobře biologicky odbouratelný. Snese ho i citlivá pokožka rukou a bez obav ho mohou používat i lidé trpící na dermatologické problémy nebo se sklonem k alergiím.

>> Více o Ecoluxin Universalin

 

Pěnové mýdlo Ecoluxin

Obsahuje zvláčňující babassu olej a aroma zeleného čaje. Mýdlo šetrně pečuje o jemnou a citlivou pokožku a bez obav ho mohou používat i lidé trpící na ekzém a alergie. Mýdlo Ecoluxin prodáváme jako pěnové – oproti tekutému mýdlu ho na jednu dávku spotřebujete výrazně méně. Pěnové mýdlo Ecoluxin využijete pro profesionální i domácí použití.

>> Více o Ecoluxin mýdle

 

Prací gel Ecoluxin

Vypere bílé i barevné prádlo. Vysoce účinný prací prostředek je vhodný jak pro profesionální použití v oblasti gastronomie, tak pro domácí praní. Prací gel Ecoluxin má neutrální pH. Bez obav ho proto mohou používat i lidé s dermatologickými problémy a sklonem k alergiím. Má podobné složení jako ostatní ekologické čisticí prostředky Ecoluxin, a je proto velmi dobře biologicky odbouratelný. Prací gel se prodává jako koncentrát. Do pračky stačí použít jen malé množství, a balení tak vydrží delší dobu.

>> Více o Ecoluxin pracím gelu