Obchod je v testovacím režimu. Všechny produkty jsou ale dostupné a plně k dispozici.

Otoč kelímek - velký

50 Kč
Skladem

Větší vratný kelímek na kávu o celkovém obsahu 220 ml. K dispozici v průhledné, černé, zlaté, červené a růžové variantě. Vyrobeno v Německu společností CupForCup z plně recyklovatelného materiálu. Vratné v síti partnerů Otoč kelímek.

Kompatibilní s jednorázovými víčky nebo našimi odolnými.

Celkový obsah: 330 ml

Průměr: 9 cm

Výška: 12 cm

Hmotnost: 65 g

Kategorie: Vratné kelímky

Otoč kelímek je česko-slovenský systém vratných kelímků na kávu s sebou. Zálohované kelímky, které jsou vratné v celé síti našich partnerů. Kdykoliv, kdekoliv, v jakémkoliv množství. Jednoduché, ekologické a udržitelné. 

Naše kelímky jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), plastu, který je zdravotně nezávadný, dostatečně odolný a snadno recyklovatelný. Kelímky mají certifikát o zdravotní nezávadnosti (Food and Safety certificate) a atest vhodnosti pro opakované použití. Každý z nich dokáže nahradit až 400 těch jednorázových. Po skončení své životnosti se z něj navíc stane znovu použitelný materiál díky recyklaci a tzv. regranulaci. Nad recyklací máme plnou kontrolu, protože poškozené a unavené kelímky z kaváren odebíráme a recyklujeme u naší partnerské firmy Renoplastic.

Kelímky je možné půjčit i jednorázově, jako naši Bednu plnou kelímků.