Perlátory vody

4 položek celkem
XVn0k2lQ
499 Kč
Kód: 56
EP96mXXo
ZdarmaZdarma
3 999 Kč
Kód: 47
sqzhsohW Kód: 44
f2FqZy5b
ZdarmaZdarma
3 999 Kč
Kód: 50

Švédská společnost Altered:Company představuje inovativní řešení, jak šetřit vodou v domácnostech, ve veřejných prostorech a v oblasti gastronomie. Perlátory vody s patentovanou technologií atomizace vody roztříští jednolitý proud na miliony drobných kapek. Vytvoří se vodní mlha, která má mnohem širší plochu dopadu než klasický proud vody z kohoutku. Při mytí rukou se tak využije každá kapka, a to za stejný čas a bez snížení funkčnosti vodní baterie. Spotřeba vody je s perlátory Altered:Company nižší až o 98 %! Šetřiče vody Altered:Company jsou navíc kompatibilní s většinou vodních baterií a jejich montáž nezabere déle než 60 sekund.

Perlátory vody Altered:Company šetří nejen vodu, ale i vaše výdaje. Podle našich odhadů zhruba 50 % zákazníků v kavárnách a restauracích navštíví toalety. Při každém mytí rukou představuje spotřeba vody 3-4 litry (při standardním průtoku 6-10 litrů za minutu). Při průměrné ceně 90 Kč za kubík vody je návratnost investice do spořičů Altered:Company otázkou pouze několika měsíců.

Snižte spotřebu vody ve svém podniku! Pro velkoobchodní spolupráci (hotely, řetězce, prodejny) nás neváhejte kontaktovat.