Spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro

999 Kč
Skladem

Extrémně účinný šetřič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro umožňuje nastavit dva stupně intenzity průtoku vody. Je vhodný do kuchyní, koupelen a hotelových pokojů. Výsledná spotřeba vody se sníží o 85-98 %. Zachovává plný komfort při mytí rukou, nevyžaduje žádný čas navíc a nijak nesnižuje funkčnost vodní baterie.

  •     Snížená spotřeba vody až o 98 %
  •     Regulace průtoku mezi 200 ml až 1,5 l za minutu – stačí pouhé otočení páky
  •     Jednoduchá instalace zabere pouze 30 sekund
  •     Rychlá návratnost investice (během několika měsíců)
  •     Kompatibilní s většinou baterií
  •     Anti-theft přichycení zabraňuje možné krádeži

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro – 2 stupně intenzity průtoku vody

  1.     Mist Mode – Vodní mlha. Méně intenzivní tok, vhodný pro mytí rukou, umývání nádobí nebo oplach ovoce a zeleniny. Spotřeba vody je o 98 % nižší než u běžného toku.
  2.     Spray Mode – Tenké svazky proudů vody. Intenzivnější tok, vhodný pro napouštění nebo umývání hrubších nečistot. Spotřeba vody je o 85 % nižší než u běžného toku.

Jak funguje spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro

Běžným kohoutkem voda proteče rychlostí 10-12 litrů za minutu. Většina vody ale steče mimo ruce, a ve výsledku tak každý den miliardy litrů vody protečou přímo do odpadu. Spořič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro však umožní využít každou kapku vody, která kohoutkem proteče. Jak toho docílí?

První stupeň regulace průtoku vody rozdělí běžný proud vody na několik samostatných svazků, které výrazně sníží spotřebu vody – až o 85 %. Při druhém stupni nastupuje patentovaná technologie atomizace vody, která proud roztříští na miliony drobných kapek. Vodní mlha dopadá na ruce širší plochou než klasický proud vody, a mytí rukou je proto efektivnější. Šetřič vody Altered:Nozzle Dual Flow Pro tímto uspoří až 98 % standardně protékající vody.

 

 

Mist mode - vhodný pro mytí rukou, umývání nádobí a oplach ovoce a zeleniny.

Spray mode - ideální pro napouštění vody a umývání hrubších nečistot.

Jednoduchá instalace - pouhým vsazením šetřiče do výpustní objímky 

 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Perlátory vody
Záruka: 3 roky