Spořič vody Altered:Nozzle Dome® 5 ks

ZdarmaZdarma
EP96mXXo
3 999 Kč
Skladem

Inovativní šetřič vody Altered:Nozzle Dome® zajistí vysoce efektivní a zároveň maximálně úsporný průtok vody z kohoutku. Díky patentované technologii atomizace vody propustí tento perlátor pouze 0,4 litru vody za minutu (oproti standardním 10-12 litrům), a spotřeba vody se tak sníží o 98 %! To vše při plném zachování komfortu mytí rukou. Spořič vody Altered:Nozzle Dome® je optimalizovaný pro veřejné prostory.

  •   Snížená spotřeba vody až o 98 %
  •   Rychlá návratnost investice (během několika měsíců)
  •   Jednoduchá instalace do 60 sekund
  •   Kompatibilní s většinou baterií
  •   Anti-theft přichycení zabraňuje možné krádeži
  •   Provoz od tlaku 1,5 bar

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje spořič vody Altered:Nozzle Dome®

Běžným kohoutkem voda proteče rychlostí 10-12 litrů za minutu. Většina vody ale steče mimo ruce, a ve výsledku tak každý den miliardy litrů vody protečou přímo do odpadu. Spořič vody Altered:Nozzle Dome® se však snaží využít každou kapku vody, která kohoutkem proteče. Jak toho docílí?

Pomocí patentované technologie Altered:Nozzle Dome® vodu atomizuje neboli tříští na miliony drobných kapek. Vznikne tak vodní mlha, která dopadá na ruce širší plochou než klasický proud vody. Mytí rukou je proto mnohem efektivnější. Šetřič vody Altered:Nozzle Spray uspoří 98 % standardně protékající vody.

Šetřič vody Altered:Nozzle Dome®prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.