Spořič vody Altered:Nozzle Spray 5 ks

ZdarmaZdarma
f2FqZy5b
3 999 Kč
Skladem

Jak šetřit vodou a zároveň zachovat dostatečný proud? S tím si poradí praktický šetřič vody Altered:Nozzle Spray, navržený v elegantním designu. Díky patentované technologii atomizace vody propustí tento perlátor pouze 1,5 litru vody za minutu (na místo standardních 8-10 litrů). Výsledná spotřeba vody se sníží o 85 %, a to při plném zachování tlaku i komfortu při mytí rukou. Šetřič vody Altered:Nozzle Spray doporučujeme především pro sdílené koupelny a další veřejná místa.

  •   Snížená spotřeba vody až o 85 %
  •   Rychlá návratnost investice (během několika měsíců)
  •   Jednoduchá instalace do 60 sekund
  •   Kompatibilní s běžnými kohoutky
  •   Anti-theft přichycení zabraňuje možné krádeži

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje spořič vody Altered:Nozzle Spray

Běžným kohoutkem voda proteče rychlostí 10-12 litrů za minutu. Většina vody ale steče mimo ruce, a ve výsledku tak každý den miliardy litrů vody protečou přímo do odpadu. Spořič vody Altered:Nozzle Spray se však snaží využít každou kapku vody, která kohoutkem proteče. Jak toho docílí?

Nejprve rozdělí proud vody do několika samostatných svazků. Pomocí patentované technologie atomizace vody následně roztříští jednotlivé proudy na miliony drobných kapiček, a vytvoří tak vodní mlhu, která tryská z baterie. Vodní mlha dopadá na ruce širší plochou než klasický proud vody, a mytí rukou je proto efektivnější. Šetřič vody Altered:Nozzle Spray uspoří až 85 % standardně protékající vody.

Šetřič vody Altered:Nozzle Spray prodáváme v praktickém balení po 5 kusech.